Wydrukuj tę stronę
01 września 2021

Rodzina w centrum uwagi (cz. II). Wychowawcza rola Rodziny i Szkoły

Szanowni Państwo

Obchodzony co roku Tydzień Wychowania, to inicjatywa Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski i Rady Szkół Katolickich. Aktualnie, w dniach 12-18 września, obchodzimy jego 11. edycję. Zachowując ciągłość inicjatyw podejmowanych na rzecz Rodziny, wychowania, kształtowania społecznych postaw wśród dzieci i młodzieży, zapraszamy Państwa na kolejną konferencję naukowo-wychowawczą pt. Rodzina w centrum uwagi (cz. II). Wychowawcza rola Rodziny i Szkoły.  Inicjatywa odbędzie się w formule online, dnia 24.09.2021 roku.

Rzeczywistość obliguje nas wszystkich: rodziców, pedagogów, nauczycieli do ciągłej uwagi i troski o młodsze pokolenie. Choć towarzyszą nam pedagogiczne dylematy, pojawiającym się wyzwaniom musimy sprostać; wychowawcze szanse chcemy wykorzystać. Dobro dziecka jest dobrem naszych Rodzin, a zgodna współpraca rodziców ze szkołą to szansa na pomnożenie tego dobra.

Adresatami konferencji są rodzice, nauczyciele, katecheci, wychowawcy, pedagodzy i psychologowie, dyrektorzy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych, pracownicy poradni, przedstawiciele wydziałów edukacji, samorządowcy odpowiedzialni za profilaktykę, członkowie stowarzyszeń i organizacji społecznych działających na rzecz młodzieży i wychowania, rodziny i szkoły. Przedsięwzięcie wpisuje się w cykl inicjatyw o randze ogólnopolskiej, regionalnej i lokalnej.

FORMULARZ REJESTRACYJNY NA KONFERENCJE

 

Tradycyjnie, serdecznie zapraszają Organizatorzy

Ostatnio zmieniany 01 września 2021