Wydrukuj tę stronę
11 stycznia 2021

Zmiany w wymaganiach egzaminacyjnych w roku szkolnym 2020/2021 - cykl szkoleń

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Wicedyrektorzy Szkół, Nauczyciele, przedstawiciele JST 

Uprzejmie informuję, że w trosce o wysoką jakość egzaminów zewnętrznych na terenie województwa podkarpackiego PCEN w  Rzeszowie w uzgodnieniu z Podkarpackim Kuratorem Oświaty, Panią Małgorzatą Rauch, organizuje cykl szkoleń dla nauczycieli odpowiedzialnych za przygotowanie uczniów do egzaminu po 8. klasie oraz egzaminu maturalnego.

W roku szkolnym 2020/2021 wymagania egzaminacyjne uległy zmianie w związku z pandemią COVID-19, dlatego MEN wprowadził dodatkowy kierunek realizacji polityki oświatowej państwa. Obliguje on nauczycieli do zapoznania się z wprowadzonymi zmianami, z tego powodu PCEN w  Rzeszowie opracował cykl szkoleń, które w sposób kompetentny prezentują wskazane zagadnienia.

Zachęcamy do udziału w szkoleniach. Prosimy o zapisy zgodnie z rejonizacją szkoły, w której Państwo pracują. W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość zapisu w innych terminach.

Nasze wspólne działanie pozwoli uczniom osiągnąć sukces, jakim jest wysoki wynik egzaminu zewnętrznego. 

 

Z poważaniem

Dyrektor PZPW

Krystyna Wróblewska

pdf ico

 Harmonogram szkoleń

 

Wszystkie szkolenia dotyczące zmian wymagań egzaminacyjnych realizowane będę w trybie zdalnym za pomocą aplikacji Zoom lub Teams. Link do szkolenia zostanie przesłany na pocztę email w dniu szkolenia. Obowiązują zapisy online (linki poniżej).

Ostatnio zmieniany 19 stycznia 2021