Wydrukuj tę stronę
22 listopada 2021

Konferencja nt. Nauczyciele przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej a nauczanie zdalne

Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli Oddział w Krośnie we współpracy z Miejską Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Krośnie zapraszają do udziału w Konferencji  przedmiotowo – metodycznej  

„Nauczyciele przedszkoli  i edukacji wczesnoszkolnej a nauczanie zdalne”.

Termin: 02.12.2021 r. (czwartek),  w godzinach 16.00 – 18.00  ( ZOOM)

 

PROGRAM

  • Dostosowanie wymagań edukacyjnych dla dzieci realizujących roczne przygotowanie przedszkolne oraz z klas 1-3 szkoły podstawowej - psycholog i pedagog z Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krośnie
  • Jak uczyć zdalnej w przedszkolu i w klasach 1-3 szkoły podstawowej – Bożena Śliwiak- nauczyciel konsultant PCEN O/Krosno .
  • Oferta PCEN w zakresie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej – Jolanta Śnieżek – nauczyciel konsultant PCEN O/Krosno.

 

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się online najpóźniej do dnia 1 grudnia 2021 r. pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz pełnej nazwy szkoły/przedszkola. 

Link do konferencji poprzez aplikację Zoom zostanie wysłany w dniu szkolenia osobom, które zgłosiły się na podany adres e-mailowy. Udział w konferencji jest bezpłatny i zostanie potwierdzony zaświadczeniem.

Zapraszają:
Bożena Śliwiak - nauczyciel konsultant PCEN O/Krosno
Jolanta Śnieżek - nauczyciel konsultant PCEN O/Krosno

 

 

 

Ostatnio zmieniany 22 listopada 2021